zdravotní , regenerační , lymfatické masáže , anticelulitídní program , zpevňování břicha a zad přístrojem StarVac SP2 a niní také Cryolipolýza + kavitace přístrojem LipoCryo

Jurys.JPG
Lipo Cryo

Lipo Cryo

Lipo Cryo

Lipo Cryo

StarVac SP2

StarVac SP2

Cryolipolýza s kavitací

Lipo-Cryo

Lipo-Cryo

Lipo-Cryo

Lipo-Cryo

Certifikat

Certifikat

LipoCryo.jpg
LipoCryo2.jpg

CRYOKAVITACE S VAKUEM A FOTONOVOU ENERGIÍ
 Ultrazvukové vlny jsou jemné vlny zvuku, které umí vyvolat potřebné posuny a změny už na úrovni molekulární struktury ošetřované tkáně. Ultrazvukové vlny pronikají až do podkoží, kde tkáně absorbují ultrazvukovou energii a dochází ke vzniku kavitace. Kavitace je proces, při kterém ultrazvuková vlna vytváří v tukové buňce mikrobubliny, které se postupně zvětšují a jsou velmi nestabilní, dochází k jejich implozi (zhroucení dovnitř) a k narušení integrity tukové buňky. Narušená tuková buňka se nakonec rozpadá a uvolňuje se tuk.

Po destrukci tukové tkáně je uvolněný tuk ve formě triglyceridů vypouštěn do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a volných mastných kyselin. Vodou rozpustný glycerol je absorbován oběžným systémem a použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako každé jiné mastné kyseliny - včetně mastných kyselin z potravy. Proto je efekt trvalý a odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrací. Následně pak lymfatický systém vyloučí odbouraný tuk a toxiny z těla ven, proto se doporučuje po aplikaci podstoupit lymfodrenáž. Někteří odborníci doporučují podstoupit lymfodrenáž i před zákrokem pro nastartování Vašeho lymfatického systému.

Ultrazvuk je vytvářen zařízením, které má plošku generující požadovanou frekvenci, umístěnou ve spodní části hlavice přístroje. Ta má praktické ergonomické poloměry zakřivení pro plynulost zákroku. Kovová ploška hlavice je při léčebném či kosmetickém ošetření v kontaktu s pokožkou. Účinek je pod hlavicí velmi efektivní a kavitace se rychle vytrácí na místech, která již při ošetření nejsou ve styku s ploškou, ta frekvenci ultrazvuku přenáší.

Výstupní frekvence 32 kHz nerozrušuje nekoordinovaným způsobem vnitřní orgány, které jsou uložené hlouběji v lidském těle. Zasahuje jen do úrovní kůže a podkoží, které jsou potřeba ošetřit. Dále tato frekvence neproniká. Ultrazvukové kavitační přístroje používající jiné kmitočty mohou ultrazvukem způsobovat kavitaci v těle v daleko větších hloubkách, než kde se nacházejí ošetřovaná místa nadbytečného tuku apod.

Infračervená energie proniká, ohřívá tkáň a zvyšuje zásobu krve v ošetřovaném místě, čímž podporuje hojení a obnovu buněk. Tělo odpovídá nárůstem průtoku krve v místě ošetření a dochází ke zrychlenému okysličení krve. Poškozené nebo zánětlivé místo je tak rychle zásobeno okysličenou krví a hojeno.

Tepelný efekt energie rozšiřuje tepny, vyživuje krevní vlásečnice, krevní oběh se zlepšuje a dramaticky se zvyšuje metabolismus buněk a jejich detoxikace.
Mezi toxiny patří jedy, karcinogenní těžké kovy, toxické substance z potravy, volné tukové kyseliny, kyselina močová a podkožní tuk.

Synergický efekt 3 technologií: kavitace, vakua a červeného fotonového světla maximalizuje a zlepšuje účinek ošetření.


1
bývalá Budoucnost
bývalá Budoucnost
Pedikůra a Masáže
Pedikůra a Masáže
Masérna
Masérna
SNC00093.jpg
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one